Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


Įgyvendinti projektai

Projekto pavadinimas: „Tarptautinė konferencija „Europos tautų tradicinio paveldo ir dainuojamosios poezijos bendrumo ypatumai““.

Įgyvendinimo laikas: 2010 m. rugsėjo 24 d. – 2010 m. rugsėjo 26 d.

Projekto vykdytojai: Pagėgių savivaldybės administracija, Ekonominės plėtros skyrius. Projekto vadovas– V. Šeputytė, tel. (8 441) 70 413, el. p. v.seputyte@pagegiai.lt, projekto finansininkas – Z. Stanišauskienė, tel. (8 441) 57 361, el. p. z.stanisauskiene@pagegiai.lt.

Finansavimo šaltinis (-iai): ES struktūriniai fondai.

Projekto vertė: 12.100,00 Lt

Paramos suma: 10.000,00 Lt

Projekto tikslas: Pagėgių, Ilawos ir Sovetsko savivaldybių bendradarbiavimas, pasidalijant jaunimo aktyvinimo gerąja patirtimi, puoselėjant ir saugant krašto tradicijas.

Pagėgių savivaldybės administracija siekdama tarptautinio bendradarbiavimo gerosios patirties įgyvendino projektą „Tarptautinė konferencija „Europos tautų tradicinio paveldo ir dainuojamosios poezijos bendrumo ypatumai““, kuriam įgyvendinti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonę „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Nacionalinis kaimo tinklas“ buvo patvirtinta paraiška paramai gauti. Šiuo metu yra rengiama atskaita apie projekto įgyvendintas veiklas.

Projekto „Tarptautinė konferencija „Europos tautų tradicinio paveldo ir dainuojamosios poezijos bendrumo ypatumai““ dalyviai buvo Lenkijos Respublikos Ilawos savivaldybės administracija ir Rusijos Federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miesto administracija. Konferencijoje buvo skatinamas tarptautinis valstybės institucijų bendradarbiavimas tarp Pagėgių krašto gyventojų ir kaimyninių šalių.

Projekto pirmąją dieną įvyko įvadinė konferencija, kurios metu projekto partneriams buvo pristatoma visa trijų dienų tarptautinės konferencijos programa. Pristačius konferencijos programą prisistatė projekto partnerių delegacijos. Antroje dienos pusėje partneriai susirinko prie apvalaus diskusijų stalo, kurio metu susipažino, pabendravo.

Antrosios dienos pirmoje pusėje buvo skaitomi projekto partnerių pranešimai, kuriuose buvo apžvelgta tautinių tradicijų išsaugojimo ir puoselėjimo problemos. Ilavos pranešime buvo paminėtas vienas iš būdų kaip išsaugoti tradicijas, tai tarptautinis bendradarbiavimas „tradicijų kultivavimas“ atveriantis naujas galimybes išsaugoti tradicijas.

Trečioji diena buvo baigiamosios konferencijos dalis. Projekto dalyviai vyko į edukacinę pažintinę kelionę po Mažosios Lietuvos kraštą. Dalyviai buvo supažindinami su krašto architektūriniais ir gamtos paveldo objektais.

Informaciją parengė
Pagėgių savivaldybės administracijos
Ekonominės plėtros skyriaus vyr. specialistė
Viktorija Šeputytė


SĖKMINGAI UŽBAIGTAS PROJEKTAS „VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA PAGĖGIUOSE“

UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ ir Pagėgių savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Pagėgiuose“, finansuojamą Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, LR valstybės biudžeto ir Pagėgių savivaldybės lėšomis. Nors oficiali projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatyta finansavimo administravimo sutartyje yra 2011-05-14, tačiau projektas iš esmės užbaigtas.

Įgyvendinus projektą, Pagėgių miesto gyventojai prisijungę prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų Pagėgių miesto Vytauto, Žemaičių, Vilniaus ir Sodų gatvių baseinuose galės vartoti kokybišką vandenį, pagerės rajono aplinkosauginė aplinka. Šis projektas mažina socialinius ir ekonominius skirtumus tarp ES šalių narių ir atskirų regionų.

2010 m. spalio 22 dieną susirinkusi Statybos užbaigimo komisija nusprendė, kad statinio „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Pagėgiuose Vytauto, Žemaičių ir Vilniaus gatvių baseinuose“ statyba baigta. Įvykdyta antroji projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Pagėgiuose“ rangos sutartis. Rangovas UAB „KRS“ statybos darbus pagal rangos sutartį užbaigė laiku. Pirmoji rangos sutartis „Vandentiekio ir buitinio nuotakyno plėtra Sodų gatvės baseine“ buvo užbaigta 2010 m. liepos 29 dieną, kai valstybinių institucijų sudaryta komisija pripažino linijinį inžinerinį statinį tinkamu naudoti.

Įgyvendinus projektą yra nutiesta 2,49031 km naujų vandentiekio tinklų ir 3,0807 km naujų nuotekų surinkimo tinklų. Šiuo metu gyventojai su UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ sudarė 13 naujų vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sutarčių, tai yra prisijungė 39 gyventojai. Planuojama, kad prie naujai nutiestų nuotekų tinklų išviso galės prisijungti 453 gyventojai, prie naujai nutiestų vandentiekio tinklų – apie 60 gyventojų.

Gyventojai kviečiami kreiptis į UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ dėl galimybės pasijungti prie vandentiekio ir nuotekų tinklų ir dėl techninių sąlygų išdavimo. Detalesnę informaciją gyventojai gali gauti UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ adresu Vilniaus g. 12, Pagėgiai, kontaktinis asmuo Bronius Vaitkus, direktoriaus pavaduotojas, tel./faks. 8 (441) 57260, el. Paštas komunalinis@pagegiai.lt.

Pagėgių miesto Vytauto, Žemaičių, Vilniaus ir Sodų gatvių vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros vykdymo eiga: naujai pastatyti tinklai, dangų atstatymo darbai.
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2023     

Prisijungimas gyventojams