Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


Tarptautinis berndradarbiavimas

Tarptautinis bendradarbiavimas

 

 

 

 Rusijos Federacijos Kaliningrado srities Sovetsko miestas

 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2001 m. gegužės 16 d.

Bendradarbiaujama pramonės, prekybos, švietimo, kultūros, informatikos ir kitose svarbiose Sovetsko miestui ir Pagėgių savivaldybei srityse. Šalys bendradarbiauja suderintomis dvišalėmis programomis ir planais, teikia pagalbą Sovetsko miestui ir Pagėgių savivaldybės organizacjoms ir įstaigoms, sudarant juos ir realizuojant.

 

 

 

Švedijos Lommos savivaldybė

 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2001 m. spalio 29 d.

Bendradarbiavimo tikslai yra paremti dviejų savivaldybių draugystę ir bendradarbiavimą, skatinti žinių ir patirties pasikeitimą vietos savivaldos srityje, suteikti savivaldybių gyventojams galimybę pasikeisti žiniomis ir patirtimi įvairiose srityse. Pasiekimai ir bendradarbiavimai vykdomi tarp vietinės valdžios politikų, administracijos, piliečių, mokyklų klasių, verslo ir pramonės atstovų bei įvairių visuomeninių organizacijų, bei gali apimti kultūros, istorijos, švietimo, aplinkosaugos, verslo ir pramonės, sporto ir turizmo sritis.

 

 

 

 

Lenkijos Respublikos Ilavos savivaldybė

 

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2004 m. gegužės 1 d.

Bendradarbiavimas vyksta skirtingos informacijos ir publikacijų, statistinės medžiagos mainais ir priėjimu, išskyrus tą informaciją, kuri yra teisiškai slapta. Bendradarbiaujama abipusiais vizitais, administracijos personalo, savivaldybės padalinių darbuotojais, gaisrininkais, mokyklomis, kultūros, bendruomenių ir gyventojų mainais. Projektų rengime ir realizavime pagal ES reikalavimus bendradarbiaujama vykdant bendras programas investicijų, gamybos, ugdymo, turizmo ir kitose srityse. Abi šalys akcentuoja įgalinti gyventojų kontaktus ir vizitus tarp skirtingų institucijų, kultūros ir sporto bendruomenių ir socialinių organizacijų, kuriose veikia jaunimas. Mokyklų bendradarbiavimas susijęs su moksleivių mainais vasarą.

 

 Vokietijos bendrovė „Groth & Co“

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2003 m. lapkričio 8 d.

Abi šalys remdamosi abipusiais interesais, siekdamos tarpusavio supratimo ir išnaudodamos ekonominius ir socialinius privalumus, susiklosčiusius kiekvienoje šalyje, bei stengdamosi išnaudoti tarptautinio darbo pasidalijimo potencialą susitarė, dėl bendradarbiavimo dalyvaujant bendruose Lietuvos ir tarptautiniuose savivaldybės vystymo ir plėtros projektuose, atliekant įvairius tyrimus ir ekspertizes, diegiant atliktų tyrimų rezultatus gamyboje ir pramonėje bei teikiant konsultacijas. Bendardarbiaujama teikiant konsultacijas, mokslines ir praktines rekomendacijas, keičiantis patyrimu.

 

 

Vokietijos Bad Iburg miestas

 

Partnerystės aktas pasirašytas 2008 m. kovo 14 d.

Partnerytės ryšiais įsipareigota tęsti ilgus metus gyvuojančius draugiškus ryšius įvairiose strityse, remia ir intensyvina kultūrinius, bažnytinius, mokyklinius bei sportinius mainus tarp miestų gyventojų. Partnerystės ryšiais siekiama prisidėti prie visų žmonių susibūrimo taikiai suvienytoje Europoje.

 

          Estijos Respublikos Kose savivaldybė


    Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2016 m. rugsėjo 24 d.

Savivaldybės, siekdamos vystyti ilgalaikį ir naudingą abiems šalims bendradarbiavimą, pasirašė sutatį, numatančią bendradarbiavimą verslo ir kitos ūkinės veiklos, ekonomikos, kultūros, švietimo, turizmo, sporto ir socialinėje srityse.


 


      Ukrainos Respublikos Ternopolio srities Zbaražo rajono valstybinė administracija

 

                            Susitarimas pasirašytas 2016 m. rugsėjo 24 d.

Prekybiniu-ekonominiu ir kultūriniu bendradarbiavimo susitarimu įsipareigota bendradarbiauti pramonės, žemės ūkio, statybos, energijos efektyvumo, energijos taupymo ir energijos atnaujinimo šaltinių, transporto ir prekybos, švietimo ir sveikatos apsaugos, kultūros ir menų, turizmo ir sporto bei kitų sektorių plėtojimo srityse.

 
 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27280102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Kovas
    2023     

Prisijungimas gyventojams